AKTUALNE OFERTY PRACY:

Miejsce pracy:

WARSZAWA,

KRAKÓW

STANOWISKO:   Pracownik budowlany

Firma KM-HYDRO Sp. z o.o. poszukuje pracowników budowlanych z doświadczeniem w pracy na budowie oraz do przyuczenia:

Opis stanowiska:

 wykonywania hydroizolacji garaży podziemnych w technologiach betonu wodoszczelnego, powłoki bitumiczne i membrany,

  • nadzór nad procesem betonowania,
  • montaż uszczelnień konstrukcji,

Oczekiwania:

 mile widziane jest doświadczenie w pracy na budowie w hydroizolacji,

  • chęci do pracy,
  • uczciwość, sumienność i dokładność,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.,

Oferujemy:

 umowę o pracę lub zlecenie, stabilne zatrudnienie (pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych),

  • wypłata 10-tego każdego dnia miesiąca na konto, płatny urlop wypoczynkowy, L4, postojowe i delegacje
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • odzież roboczą,
  • możliwość rozwoju i awansowanie na brygadzistę,
  • zapewniamy transport na miejsce pracy (lub zwrot kosztów dojazdu za bilet miesięczny).
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW.

 Miejsce pracy –

 praca na terenie Warszawy i/lub Krakowa (dla osób z opolszczyny wyjazdy samochodem służbowym z Krapkowic w poniedziałki i powroty w piątki, zagwarantowany nocleg – płatna delegacja).

     Kontakt:

     Zgłoszenia prosimy wysłać na adres e-mail: praca@km-hydro.com